Tregojini njė shoku
Shtoje tek tė preferuarat
   
   
Faqja Kryesore
Bar & Restorant
Dhomat
Rezervime
Sherbimet
Atraksione Turistike
Foto Galeri
Kontakte
Vendodhja
 

Mirėsevini nė Hotel Vila Park Bujari!

   Hotel Vila Park Bujari ofron per pushuesit nje pamje mahnitese te bregdetit te Ksamilit. Me nje plazh te mrekullueshem shume prane me uje te kristalte pushimet tek ne behen te paharrueshme. Hoteli permban dhoma dopio , familjare dhe suita me nje aredim bashkohor dhe pamje nga deti.
  Restorati ju ofron nje panorame fantastike qe nderthuret me shijen e gatimeve tradicionale dhe europiane.  Objektivi jone eshte kenaqesia e Klienteve tane.
    Ju mirpresim.

TE REJAT

 
Mbėrritja
Nisja
   
N° i netėve
N° i dhomave
     
| |